BVN gids voor ,


woensdag 23 april

start titel
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Café Corsari
02:25 Oorlogsgeheimen
02:55 De Kennis van Nu
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Het Klokhuis
04:50 Helden
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Iedereen Duivel
09:55 Surplace
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 Café Corsari
14:25 Vroege Vogels
14:50 Per Seconde Wijzer
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 Uki
16:30 10 voor....
16:40 Het Klokhuis
16:55 I Fan
17:10 Team Kwistenbiebel
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Opsporing verzocht internationaal
21:10 Spoorloos
22:00 Andere Tijden
22:30 Nieuwsuur
23:20 Weerbericht Amerika
23:25 Opsporing verzocht internationaal
23:30 Pauw & Witteman

donderdag 24 april

start titel
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Café Corsari
02:25 Vroege Vogels
02:50 Per Seconde Wijzer
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 Uki
04:30 10 voor....
04:40 Het Klokhuis
04:55 I Fan
05:10 Team Kwistenbiebel
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Spoorloos
09:55 Andere Tijden
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika
11:15 Opsporing verzocht internationaal
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 Café Corsari
14:20 Melk en Honing
14:45 Vals Plat
15:10 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Sprookjes
17:10 AbraKOdabra
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:05 VRT Journaal
19:50 De Wereld Draait Door
20:40 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Ali B en de 40 wensen
21:55 Het blijft in de familie
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika
23:20 Pauw & Witteman

vrijdag 25 april

start titel
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:25 Café Corsari
02:20 Melk en Honing
02:45 Vals Plat
03:10 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
04:55 Sprookjes
05:10 AbraKOdabra
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:05 VRT Journaal
07:50 De Wereld Draait Door
08:40 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Ali B en de 40 wensen
09:55 Het blijft in de familie
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 Café Corsari
14:15 Hij is een zij
14:45 Joris' Showroom
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:05 Sesamstraat
16:20 10 voor....
16:30 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Kwiskwat
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:20 EenVandaag
18:40 NOS Gesprek Minister-President
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Flikken Maastricht
21:45 NOS De tweedimensionale koning
22:35 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika
23:35 Pauw & Witteman

zaterdag 26 april

start titel
00:25 Toren C Kort
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Café Corsari
02:20 Hij is een zij
02:45 Joris' Showroom
03:20 Tijd voor MAX
04:05 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Het Klokhuis
04:50 NOS Jeugdjournaal
05:00 Kwiskwat
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:45 NOS Gesprek Minister-President
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Flikken Maastricht
09:50 NOS Koningsdag: Felicitaties Minister President
09:55 NOS Koningsdag 2014
13:45 VRT Journaal
14:15 Fans of Flanders
14:35 KRO De reünie
15:25 Proefkonijnen
16:15 Sesamstraat
16:30 10 voor....
16:45 NOS Jeugdjournaal Koningsspelen
17:35 NOS Journaal
17:40 Weekoverzicht SpangaS
18:30 EenVandaag
19:00 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Dokter Deen
21:50 Hoe duur was de suiker
22:35 André Rieu Kroningsconcert 2013
23:50 Nieuwsuur

zondag 27 april

start titel
00:20 Weerbericht Amerika
00:25 NOS Studio Sport
00:50 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 Fans of Flanders
01:55 KRO De reünie
02:35 Proefkonijnen
03:30 Sesamstraat
03:50 10 voor....
04:05 NOS Jeugdjournaal Koningsspelen
05:00 NOS Journaal
05:05 Weekoverzicht SpangaS
05:55 EenVandaag
06:25 NOS Sportjournaal
06:30 Sterren.nl
07:05 VRT Journaal
07:35 Vlaanderen vakantieland
08:20 NOS Journaal
08:40 Weerbericht Azië en Oceanië
08:45 Dokter Deen
09:35 Hoe duur was de suiker
10:25 André Rieu Kroningsconcert 2013
11:40 Nieuwsuur
12:10 Weerbericht Amerika
12:15 NOS Studio Sport
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:30 De zevende dag
15:30 Heb je dat gezien?
15:55 Buitenhof
16:50 Gek op jou!
17:00 NOS Journaal
17:10 Wie is de Mol? Junior
17:35 Jinek
18:25 Nederland Zingt voor de Koning
19:15 VRT Journaal
20:10 NOS Studio Sport Eredivisie
21:10 NOS Journaal
21:20 Weerbericht Europa/Afrika
21:25 In Vlaamse Velden
22:20 Arm & Rijk
23:10 Het Koninkrijk

maandag 28 april

start titel
00:05 Weerbericht Amerika
00:10 zo: RAYMANN
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:30 De zevende dag
03:30 Heb je dat gezien?
03:55 Buitenhof
04:50 Gek op jou!
05:00 NOS Journaal
05:10 Wie is de Mol? Junior
05:35 Jinek
06:25 Nederland Zingt voor de Koning
07:15 VRT Journaal
08:10 NOS Studio Sport Eredivisie
09:10 NOS Journaal
09:20 Weerbericht Europa/Afrika
09:25 In Vlaamse Velden
10:20 Arm & Rijk
11:10 Het Koninkrijk
12:05 Weerbericht Amerika
12:10 zo: RAYMANN
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Bloed, zweet en blaren
14:10 Tussen Kunst & Kitsch
14:55 Blauw Bloed
15:30 Fryslân DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Het Klokhuis
16:50 De week van Karrewiet
17:00 Kapitein Winokio's Grote Notenboot
17:15 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:20 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 3 op Reis
21:30 TROS TV Show
22:25 Nieuwsuur
23:15 Weerbericht Amerika
23:20 Pauw & Witteman

dinsdag 29 april

start titel
00:10 Terzake
00:45 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Bloed, zweet en blaren
02:10 Tussen Kunst & Kitsch
02:55 Blauw Bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Het Klokhuis
04:50 De week van Karrewiet
05:00 Kapitein Winokio's Grote Notenboot
05:15 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:20 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 3 op Reis
09:30 TROS TV Show
10:25 Nieuwsuur
11:15 Weerbericht Amerika
11:20 Pauw & Witteman
12:10 Terzake
12:45 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:25 Oorlogsgeheimen
14:50 De Kennis van Nu
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Uki
16:40 Het Klokhuis
16:55 Helden
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Iedereen Duivel
21:55 Missie Mosango
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika
23:15 Pauw & Witteman

woensdag 30 april

start titel
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:25 Oorlogsgeheimen
02:50 De Kennis van Nu
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Uki
04:40 Het Klokhuis
04:55 Helden
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Iedereen Duivel
09:55 Missie Mosango
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika
11:15 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:25 Vroege Vogels
14:50 Per Seconde Wijzer
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Uki
16:40 Het Klokhuis
16:55 I Fan
17:10 Team Kwistenbiebel
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Memories
21:55 Juliana in de oorlog
22:20 Nieuwsuur
23:10 Weerbericht Amerika
23:15 Opsporing verzocht internationaal
23:20 Pauw & Witteman

donderdag 1 mei

start titel
00:05 Terzake
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:25 Vroege Vogels
02:50 Per Seconde Wijzer
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Uki
04:40 Het Klokhuis
04:55 I Fan
05:10 Team Kwistenbiebel
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Memories
09:55 Juliana in de oorlog
10:20 Nieuwsuur
11:10 Weerbericht Amerika
11:15 Opsporing verzocht internationaal
11:20 Pauw & Witteman
12:05 Terzake
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:25 Melk en Honing
14:50 Vals Plat
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Uki
16:40 Het Klokhuis
16:55 Sprookjes
17:10 AbraKOdabra
17:25 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Ali B en de 40 wensen
21:55 Het blijft in de familie
22:20 Nieuwsuur
23:45 Weerbericht Amerika
23:50 Pauw & Witteman

vrijdag 2 mei

start titel
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:25 Melk en Honing
02:50 Vals Plat
03:15 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Uki
04:40 Het Klokhuis
04:55 Sprookjes
05:10 AbraKOdabra
05:25 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Ali B en de 40 wensen
09:55 Het blijft in de familie
10:20 Nieuwsuur
11:45 Weerbericht Amerika
11:50 Pauw & Witteman
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:35 Café Corsari
14:25 Hij is een zij
14:50 Joris' Showroom
15:20 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Uki
16:40 Het Klokhuis
17:00 Kwiskwat
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:50 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 Flikken Maastricht
21:50 Ik Vertrek
22:40 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika
23:35 Pauw & Witteman

zaterdag 3 mei

start titel
00:40 Terzake
00:59 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:35 Café Corsari
02:25 Hij is een zij
02:50 Joris' Showroom
03:20 Tijd voor MAX
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Uki
04:40 Het Klokhuis
05:00 Kwiskwat
05:20 Blokken
05:45 Thuis
06:10 Dagelijkse kost
06:25 EenVandaag
06:50 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 Flikken Maastricht
09:50 Ik Vertrek
10:40 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika
11:35 Pauw & Witteman
12:40 Terzake
12:59 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 Fans of Flanders
13:50 Het Familiediner
14:30 KRO De Reünie
15:20 Proefkonijnen
16:10 Sesamstraat
16:30 10 voor....
16:40 KRO Kindertijd
16:41 Tumblies
16:46 Ontdek de wereld met Nijntje
16:57 Wat bijen maken
16:59 Logeren weer naar huis
17:05 NOS Journaal
17:10 Nieuws? Uit de natuur!
17:35 Weekoverzicht SpangaS
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:10 VRT Journaal
19:45 Vlaanderen vakantieland
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Dokter Deen
21:50 Hoe duur was de suiker
22:35 Nieuwsuur
23:05 Weerbericht Amerika
23:10 NOS Studio Sport

zondag 4 mei

start titel
00:40 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:25 Fans of Flanders
01:50 Het Familiediner
02:30 KRO De Reünie
03:20 Proefkonijnen
04:10 Sesamstraat
04:30 10 voor....
04:40 KRO Kindertijd
04:41 Tumblies
04:46 Ontdek de wereld met Nijntje
04:57 Wat bijen maken
04:59 Logeren weer naar huis
05:05 NOS Journaal
05:10 Nieuws? Uit de natuur!
05:35 Weekoverzicht SpangaS
06:25 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:10 VRT Journaal
07:45 Vlaanderen vakantieland
08:35 NOS Journaal
08:55 Weerbericht Europa/Afrika
09:00 Dokter Deen
09:50 Hoe duur was de suiker
10:35 Nieuwsuur
11:05 Weerbericht Amerika
11:10 NOS Studio Sport
12:40 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 De zevende dag
15:30 De wandeling
15:55 Buitenhof
16:50 Gek op jou!
17:00 NOS Journaal
17:10 Wie is de Mol? Junior
17:35 Jinek
18:25 Opium
19:05 VRT Journaal
19:30 Levenslessen
19:50 NOS Nationale Herdenking 2014
20:25 NOS Journaal
20:40 Weerbericht Europa/Afrika
20:45 NOS Studio Sport Eredivisie
22:00 In Vlaamse Velden
22:55 NOS In de Rij voor Anne Frank
23:50 Brandpunt

maandag 5 mei

start titel
00:30 Weerbericht Amerika
00:35 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:25 De zevende dag
03:30 De wandeling
03:55 Buitenhof
04:50 Gek op jou!
05:00 NOS Journaal
05:10 Wie is de Mol? Junior
05:35 Jinek
06:25 Opium
07:05 VRT Journaal
07:30 Levenslessen
07:50 NOS Nationale Herdenking 2014
08:25 NOS Journaal
08:40 Weerbericht Europa/Afrika
08:45 NOS Studio Sport Eredivisie
10:00 In Vlaamse Velden
10:55 NOS In de Rij voor Anne Frank
11:50 Brandpunt
12:30 Weerbericht Amerika
12:35 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 Bloed, zweet en blaren
14:00 Tussen Kunst & Kitsch
14:55 Blauw Bloed
15:30 Fryslân DOK
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Het Klokhuis
16:50 Uki
16:55 De week van Karrewiet
17:10 Kapitein Winokio's Grote Notenboot
17:20 Blokken
17:50 Thuis
18:15 Dagelijkse kost
18:30 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
21:00 Weerbericht Europa/Afrika
21:05 NOS Bevrijdingsdag 2014
22:35 Nieuwsuur
23:30 Weerbericht Amerika
23:35 Pauw & Witteman

dinsdag 6 mei

start titel
00:25 Terzake
00:55 Iedereen beroemd
01:00 VRT Journaal
01:25 Bloed, zweet en blaren
02:00 Tussen Kunst & Kitsch
02:55 Blauw Bloed
03:30 Fryslân DOK
04:00 NOS Journaal
04:10 Sesamstraat
04:25 10 voor....
04:35 Het Klokhuis
04:50 Uki
04:55 De week van Karrewiet
05:10 Kapitein Winokio's Grote Notenboot
05:20 Blokken
05:50 Thuis
06:15 Dagelijkse kost
06:30 EenVandaag
06:55 NOS Sportjournaal
07:00 VRT Journaal
07:45 De Wereld Draait Door
08:35 NOS Journaal
09:00 Weerbericht Europa/Afrika
09:05 NOS Bevrijdingsdag 2014
10:35 Nieuwsuur
11:30 Weerbericht Amerika
11:35 Pauw & Witteman
12:25 Terzake
12:55 Iedereen beroemd
13:00 VRT Journaal
13:25 Café Corsari
14:15 Oorlogsgeheimen
14:50 De Kennis van Nu
15:15 Tijd voor MAX
16:00 NOS Journaal
16:10 Sesamstraat
16:25 10 voor....
16:35 Het Klokhuis
16:50 NOS Jeugdjournaal
16:55 Helden
17:20 Blokken
17:45 Thuis
18:10 Dagelijkse kost
18:25 EenVandaag
18:55 NOS Sportjournaal
19:00 VRT Journaal
19:45 De Wereld Draait Door
20:35 NOS Journaal
20:55 Weerbericht Europa/Afrika
21:00 Eurovisie Songfestival halve finale
23:00 Weerbericht Amerika
23:05 Pauw & Witteman
23:55 Terzake